DOM UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA SOMBOR

Ministarstvo

VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA RODITELJE I UČENIKE (RASPORED ZA RADNU NEDELJU 21.06.-22.06.21).

VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA RODITELJE I UČENIKE (RASPORED ZA RADNU NEDELJU 21.06.-22.06.21).

  • Upis

 

OBAVEŠTENjE ZA UČENIKE

 

Poštovani učenici,

Molimo vas da se, i dalje, pridržavate svih propisanih mera bezbednosti kako bi sačuvali svoje zdravlje i zdravlje drugih lica, a to znači da morate da nosite maske, provetravate sobe i održavate ličnu higijenu.  Nije dozvoljeno okupljanje po sobama i na odmorištima po spratovima.

Kućni red Doma se mora poštovati (posle 22,00 nije dozvoljeno šetanje po hodnicima, a ako neko ima potrebu da uči u učionici, to može samo uz dozvolu vaspitača, u tišini i ne duže od 24,00 časa).

Učenici koji dolaze u Dom po svoje stvari, a nisu te nedelje (po rasporedu) u Domu, moraju da se jave dežurnom vaspitaču prilikom ulaska i izlaska iz Doma.

Korišćenje muzičkih instrumenata, u prostoriji 314 (na trećem spratu), dozvoljeno je samo učenicima muzičke škole i oni su odgovorni za čuvanje i pravilnu upotrebu istih.

Pravila ponašanja u Domu su svima vama dobro poznata, a mi vas samo podsećamo na njih jer smo primetili da su se neki učenici previše opustili i ne ponašaju se u skladu sa tim pravilima. Zato vas molimo da, kao i do sada, budete odgovorni i da kraj ove školske godine dočekamo bez problema.

Nemojte dozvoliti da vam, zbog neprimerenog ponašanja, pozivamo roditelje, organizujemo disciplinske postupke, oduzimamo bodove prilikom konkurisanja za smeštaj u Domu za narednu školsku godinu ili da morate da napustite Dom pre kraja školske godine.

  

                       28.05.2021.                                    Vaši vaspitači

 

 

21-22.06.

 

I GRUPA

 

 

 

eb

Prezime i ime

škola

smer

R

Napomena

1

 

Barović Ksenija

Gimnazija

 

1

 

2

 

Barović Ljubica

Gimnazija

 

3

 

3

 

Bera Danilo

Gimnazija

 

 

 

4

 

Bjelan Saša

Gimnazija

 

 

 

5

 

Borić Ognjen

Tehnička

 

 

 

6

 

Budinski Ivana

Sveti Sava

 

 

 

7

 

Cuca Aleksa

Tehnička

 

1

 

8

 

Čapelja Juraj

Tehnička

 

1

 

9

 

Čus Klaudija

Ekonomska

 

3

 

10

 

Dragišić Djordje

Tehnička

 

1

 

11

 

Đurišić Predrag

Gimnazija

 

 

 

12

 

Gajčin Aleksa

Gimnazija

 

 

 

13

 

Geleban Sergej

Muzička

 

 

 

14

 

Hložan Tamara

Gimnazija

 

 

 

15

 

Jovanović Petar

Gimnazija

 

 

 

16

 

Kanja Stefanija

Sveti Sava

 

 

 

17

 

Korceba Anđela

Gimnazija

 

1

 

18

 

Korceba Marija

Gimnazija

 

 

 

19

 

Ljumović Teodora

Muzička

 

 

 

20

 

Majstorović Nikolina

Sveti Sava

 

 

 

21

 

Mihajlović Nikolina

Gimnazija

 

1

 

22

 

Milosavljević Sara

Gimnazija

 

 

 

23

 

Nađ Anastazija

Tehnička

 

2

 

24

 

Papuga Olesja

Gimnazija

 

 

 

25

 

Pavlov Marko

Gimnazija

 

 

 

26

 

Radulović Srećko

Gimnazija

 

 

 

27

 

Sabo Dajana

Gimnazija

 

2

 

28

 

Savić Dejana

Gimnazija

 

1

 

29

 

Stanković Bogdan

Tehnička

 

1

 

30

 

Stricki Davorin

Tehnička

 

1

 

31

 

Tiganj Lejla

Gimnazija

 

2

 

32

 

Ugrica Mika Marijana

Gimnazija

 

2

 

33

 

Zeljković Anđela

Gimnazija

 

1

 

34

 

Medovarski Stefani

Poljoprivredna